Kas kellelgi on sarnast asja ette tulnud ja oskab äkki nõu anda?
Autoks 540i 2018a.
Nimelt peale tõstuki otsas käimist läks aktiiv stabikas(elektriline) lolliks,ehk nö 0 asend läks paigast ja kalibreerida ei ole võimalik,sest arvutiga näitab ca 160nm väänet,aga kalibreerimiseks peaks olema 100nm või vähem.
Peale igat peatumist teeb auto väikse jõnksu justkui korrigeeriks kõrgust vms.
Istaga ütleb,et vaheta aktiiv stabikas.
On kellelgi ideid?
Tänud ette kõigile kes kaasa viitsivad mõelda!;)
- Foorumi pealeht Tehniline Üldine tehniline
- Otsi
-
- Tänane kuupäev on 23.06.2026 10:03 23
- Kõik kellaajad on UTC+03:00
Tuvastatud reklaamiblokeerija: Meie veebis on võimalik kuvada külastajatele veebireklaamid. Palun kaaluge oma reklaamide blokeerija keelamist meie veebisaidil.
Bmw G30 aktiiv stabika probleem
Üldised arutelud ning näpunäited
-
Maxpoiss999
- Huviline
- Postitusi: 2
- Liitunud: 06.08.2019 12:42 30
Hüppa
- Üldine
- ↳ Üldine
- ↳ Üritused
- ↳ BMW sõidukid
- ↳ Foorumist
- ↳ In English
- Tehniline
- ↳ Üldine tehniline
- ↳ Multimeedia
- ↳ 1. ja 2. seeria
- ↳ 3. ja 4. seeria
- ↳ 5. seeria
- ↳ 6. seeria
- ↳ 7. seeria
- ↳ 8. seeria
- ↳ X seeria
- ↳ Z seeria
- ↳ M seeria
- ↳ i seeria
- ↳ TSI - Tee See Ise
- Ost/Müük/Vahetus
- ↳ Autod
- ↳ Ostuabi
- ↳ Teenused
- ↳ Multimeedia
- ↳ Varuosad
- ↳ Müük
- ↳ 3. seeria
- ↳ 5. seeria
- ↳ 7. seeria
- ↳ X seeria
- ↳ M seeria
- ↳ Muud seeriad
- ↳ Ost
- ↳ 3. seeria
- ↳ 5. seeria
- ↳ 7. seeria
- ↳ X seeria
- ↳ M seeria
- ↳ Muud seeriad
- ↳ Veljed ja rehvid
- ↳ Müük
- ↳ Ost
- ↳ Kalender 2012 tellimine
- ↳ Kalender 2013 konkurss
- ↳ Kalender 2013 tellimine - MÜÜK LÕPPENUD!
- ↳ MÜÜK - TEST